Warning: Creating default object from empty value in /data01/virt31877/domeenid/www.sventli.ee/wordpress/wp-content/plugins/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Sventli AS – Autoremont | Haagise rent | Meilt leiate laias valikus autovaruosi euroopa, jaapani, korea, ameerika autodele.
 

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

SVENTLI AS

Sventli AS asutati augustis aastal 1996 ja tänapäeval ettevõtte on juhtiv autovaruosade edasimüüja Ida-Virumaal. Tänaseks töötab ettevõttes üle 20 inimese. Sventli AS partneriteks on üle 100 tarnija Eestist, Poolast, Saksamaalt, Itaaliast, Lätist, Leedust ja Venemaalt. Lisaks varuosade müügile ettevõtte pakub oma klientidele kõrg kvaliteetset asõidukite remonti ja hooldust kaasaegses autohooldejaamas pindalaga 700m².

Pood

Meilt leiate laias valikus autovaruosi euroopa, jaapani, korea, ameerika autodele.Samuiti meilt saate osta ,ning vajadusel ka tellida originaalseid ja jaretegijate varuosi erinevate juhtivate tootjate suurimatest euroopa ladudest. Kohapeal on laias valikus autokeemiat, valgustust, eritööriistu kui ka lisatarvikuid.

Autohooldus

Regulaarne tehnohooldus ja õlivahetus, veermiku remont ja sildade reguleerimine, mootori remont ja hammasrihmade vahetus, kompuuterdiagnostika, elektritööd, rehvide montaaž tasakaalustamisega, konditsioneeri täitmine ja hooldus. Kõike seda ja palju muid hooldusteenuseid teostavad meie auto services kvalifitseertud spetsialistid kaasaegse varustuse abil.

Sport

Meie eesmärk on propageerida tervisliku eluviisi. Me saame aidata oma kliente pakkudes neile varustust ja teenuseid, mis võimaldavad neil kasvada selles suunas. Suvel – sukeldumisvarustus, kaatrid, paadid, paadimootorid, jalgrattad, motorollerid. Talvel – motopuksiirid (motokoerad) ja ATV. Ainult kvaliteetsed lahendused ja paremad hinnad.
POOD
AUTOHOOLDUS
SPORT

Eritööriistade rent

LASER eritööristade rent erinevate sõidukite remondiks ja hoolduseks võimaldab oluliselt vähendada remondiaega ning kaotab kallide tööriistakomplektide ostmise vajaduse.

Tehnika lastele

Kõige väiksemad kliendid leiavad meie poes mini ATV, laste elektrimobiile itaalia tootjalt PEG PEREGO või pedaalidega autod ROLLY TOYS. Suurematele pakkume Dirt Bike krossirataid ja elektrorollereid.

Haagiste rent

Anname rendile sõiduautode haagiseid. Valikus on suuregabariidilised veosed, sõiduautode, paatide ja vee skuutride treilerid.

Autoklaasi remont ja vahetus

Meie meistrid kiiresti ja kvaliteetselt vahetavad või parandavad teie auto esituuleklaasi. Leping kindlustusfirmadega võimaldab meie klientidele pöörduda otse meie poole, vältides paberite täitmisega seotud probleeme.

Sõiduauto diagnosteerimine

Kaasaegses autokeskuses üheks populaarsemaks teenuseks on sõiduki kompuuterdiagnostika. Meie keskuses on olemas kõik vajalikud seadmed, mille abil saab testida kõiki kaasaegsete sõidukite süsteeme.

Käigukasti remont

Käigukast on iga sõiduki keeruline ja kallis osa, mis kahjuks tihtipeale läheb rikki. Tänu meie kvaliteetsete meistrite kogemusele käigukasti remont teostatakse kiiresti ja kvaliteetselt.

MEIE PARTNERID

SVENTLI AS

Mail: info@sventli.ee

Tel: +372 33 59 730

SVENTLI AUTO OÜ

Mail: auto@sventli.ee

Tel: +372 33 73 355

SVENTLI SPORT

Mail: jaroslav@sventli.ee

Tel: +372 33 59 737

SVENTLI METALL

Mail: jaroslav@sventli.ee

Tel: +372 33 59 737