Autohooldus

Meie autoservises peetakse rangelt kinni kvaliteedinõuetest ning Teie autole on alati garanteeritud professionaalne hooldus. Remondi töökojas töötavad eriväljaõppe saanud töötajad ning seal müüakse vaid kvaliteedistandarditele vastavaid täielikult sobivaid varuosi. Töökojas on kasutusel omad testseadmed ja spetsiaaltööriistad, seega võib klient alati kindel olla hooldustööde parimas võimalikus kvaliteedis.

Sõiduauto diagnosteerimine

Kaasaegses autokeskuses üheks populaarsemaks teenuseks on sõiduki kompuuterdiagnostika. Meie keskuses on olemas kõik vajalikud seadmed, mille abil saab testida kõiki kaasaegsete sõidukite süsteeme.

Autoklaasi remont ja vahetus

Meie meistrid kiiresti ja kvaliteetselt vahetavad või parandavad teie auto esituuleklaasi. Leping kindlustusfirmadega võimaldab meie klientidele pöörduda otse meie poole, vältides paberite täitmisega seotud probleeme.

Käigukasti remont

Käigukast on iga sõiduki keeruline ja kallis osa, mis kahjuks tihtipeale läheb rikki. Tänu meie kvaliteetsete meistrite kogemusele käigukasti remont teostatakse kiiresti ja kvaliteetselt.

Broneeri hooldusaeg